Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāte ir ieinteresēta veidot ciešāku saikni ar topošajiem mūsu fakultātes studentiem, kuri iecerējuši kļūt par ķīmijas jomas zinātniekiem un nozares speciālistiem. Atgādinām, ka ķīmiķa profesija ir ļoti pieprasīta un ikviens šajā jomā varēs atrast sev interesantu, dinamisku, aizraujošu un iedvesmojošu darbu.

Aicinām arī rudens semestrī ikvienu 12. klases skolēnu pieteikties LU ĶF Jauno ķīmiķu skolas organizētajam nodarbību ciklam “8 soļi pretī ķīmijai”.

No š. g. 2. oktobra, katru sestdienu līdz pat decembrim 12. klases skolēniem būs iespēja apgūt astoņus dažādus ķīmijas tematus. Pašreizējais mācību modelis paredz teorijas apguvi Zoom vidē un laboratorijas darbus – klātienē, LU Dabas mājā.

Teorijas un praktisko nodarbību kalendārs

Nodarbības palīdzēs sagatavoties eksāmeniem un studijām ķīmijas fakultātē. No mūsu pētniekiem, studentiem un darbiniekiem varēs uzzināt par ķīmijas studiju procesu augstskolā, kā arī par ķīmiķa darbu pēc augstskolas beigšanas.

Dalībnieki, kuri veiksmīgi iesaistīsies nodarbību ciklā – aktīvi piedalīsies nodarbībās un veiks papildus uzdevumus, saņems sertifikātu un iegūs papildus punktus, stājoties LU ĶF bakalaura studiju programmā “Ķīmija”.

! Uz laboratorijas darbiem klātienē var ierasties skolēni, uzrādot sadarbspējīgu Covid- 19 sertifikātu.

! Informējam, ka ir iespējamas izmaiņas nodarbības norisē, ja epidemioloģiskā situācija valstī pasliktināsies.

 

Pieteikšanās nodarbību ciklam “8 soļi pretī ķīmijai” un arī papildus informācija ej.uz/8-soli-preti-kimijai-rudens2021 

 

Pirms katras laboratorijas darba nodarbības, jāaizpilda pieteikšanās forma: ej.uz/8soli-preti-kimijai-laboratorija

 

Ja ir jautājumi, rakstiet: madara.rakste@lu.lv

Dalīties