LU Ķīmijas fakultāte aicina visus interesentus reģistrēties tiešsaistes lekciju-semināru ciklam par aktuālu tematu – drošu darbu dabaszinātņu pētnieciskajās laboratorijās

"Ķīmijai vairs nav jābūt tai nozarei, kur darbs nozīmē rēķināties ar zaudētu aci vai pirkstu," par savu nodarbošanos teic Dr. Olga Kuzmina. Olga ieguvusi maģistra grādu Sanktpēterburgas Valsts Tehnoloģiju un dizaina universitātē, bet ķīmijas doktora grādu Friedrich Schiller University Jena Vācijā. Viņas karjerā ir darba pieredze gan lielā industrijas uzņēmumā, gan izcilās pētniecības laboratorijās Lielbritānijā un Japānā.

Pēc 5 gadu darba pieredzes drošības virsnieka pozīcijā Imperial College London, publicējot arī grāmatas un oriģinālpētījumus veselības un drošības jomā, šobrīd Olga ir Darba drošības departamenta vadītāja London Metropolitan University.

2022. gada februārī LU Ķīmijas fakultāte rīko Dr. Kuzminas triju tiešsaistes semināru ciklu, kurā visi interesenti varēs uzzināt lektora pieredzi, atziņas, kā arī diskutēt par šādām tēmām:

1. Safety incidents in research labs and how to avoid them (1. februāris, plkst.11-12)

2. Chemicals storage in the lab (2. februāris, plkst.11-12)

3. Waste management is research labs (3. februāris, plkst.11-12)

 

Vairāk par lektori: https://www.rsc.org/membership-and-community/member-stories/olga-kuzmina/

Reģistrācija: https://forms.gle/ZnnExD4HyRY2M8Sf6

Nodarbību valoda: angļu.

Dalīties