Foto: Toms Grīnbergs, LU Komunikācijas un inovāciju departaments

Šonedēļ no 28. februāra līdz 1. martam, starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala norisināsies ikgadējā izglītības izstāde “Skola 2020”, kurā Ķīmijas fakultātes studenti un pasniedzēji plašāk pastāstīs par studiju iespējām un ārpusstudiju aktivitātēm.

Latvijas Universitāte piedāvās plašu informatīvo klāstu par studijām un karjeras iespējām, ko nodrošinās visu 13 fakultāšu pasniedzēji un studenti, reģionālo filiāļu un LU koledžu pārstāvji. Tā būs lieliska iespēja klātienē uzdot sev visus interesējošos jautājumus par konkrētām studiju programmām un citām aktualitātēm, kas ir nozīmīgas topošajam studentam.

LU izstādes stendā šogad gaidāms jaunums – visas trīs dienas apmeklētājus uzrunās Sindija Bokāne – LU absolvente, blogere un Instagram personība. Sindija piedāvās piedalīties LU sociālo tīklu satura veidošanā, sniegs padomus savu kontu pārvaldīšanā, kā arī vadīs veiksmīgu fotogrāfiju meistarklasi un dažādus interesantus konkursus. Tāpat apmeklētājus izklaidēs Radio NABA dīdžeji – 95.8 FM viļņos, www.naba.lv, mobilajās lietotnēs un klātienē būs klausāmas intervijas ar dažādu nozaru ekspertiem par aktuālām tēmām un patīkama mūzika visas dienas garumā.

Arī šogad LU stenda aktīvajā zonā izstādes apmeklētāji varēs piesēst pufos un izbaudīt nesteidzīgu atmosfēru, izmantot mobilo ierīču uzlādes iespējas, reizē aizpildīt personības testu, kas iedrošinās izvēlēties atbilstošāko studiju virzienu un saņemt pārsteiguma dāvanas. Tāpat apmeklētāji varēs uzņemt momentfoto, ko saglabāt atmiņām no izstādes.

Izstādes darbalaiks:

28.februārī plkst.10.00-18.00
29.februārī plkst. 10.00-18.00
1.martā plkst. 10.00-17.00

Izstādes norises vieta: Ķīpsalas iela 8, Rīga

Aicinām studētgribētājus piedalīties Ķīmijas fakultātes Atvērto durvju dienas pasākumā 25.martā un ikgadējā LU pasākumā “Studenta kurpēs” !

Dalīties